O Kuźni

DSC09189 (1)


Kuźnia Siły to pozytywne miejsce tworzone z pasją, zasadami i wizją. To klub stworzony przez klientów, którzy byli gotowi trenować kettlebell hardstyle nawet "pod chmurką", pomogli w znalezieniu lokalizacji a nawet udostępnili swój prywatny sprzęt aby ułatwić start Kuźni. To ich wilekie zaangażowanie, determinacja i wsparcie pozwoliło nam na start i tak szybki rozwój.

Jesteśmy Kuźnią Siły a Ty jesteś kowalem swojego zdrowia i sposobu życia. Uczymy zgodnie z zasadami metodyki StronFirst oraz na podstawie naszego doświadczenia. U nas nie ma ludzi z przypadku. U nas nie ma efektów z przypadku.

W Kuźni prowadzone są zajęcia kettlebell hardstyle, elementy boodyweight, sztuki walki - StrongFirst combat, zajęcia barbell.

Nasze metody nauczania są sprawdzone i nie mamy kszty wątpliwości w ich działanie. Kładziemy nacisk na to aby każdy był zdrowy i silny, ponieważ każdemu człowiekowi należy się siła i zdrowie. Wierzymy, że siła nie jest tylko dla wybranych i nauczymy Cię jak być silnym. Wierzymy, że nasze metody + systematyczny trening da Ci więcej niż  godziny spędzone na maszynach, zumbach czy innych metodach, którymi karmią nas reklamy.

u nas znajdziesz:
- treningi w małych grupach, dostosowane do poziomu zaawansowania
- licencjonowanych instruktorów StrongFirst
- odważniki kettlebell w wagach 8-60kg marki CKB Polska
- pozytywnych ludzi
-  trenerów z wiedzą, doświadczeniem i uśmiecham na twarzy
- motywację do treningu
- zapisy na zajęcia, przez co zawsze jesteś pewien, że miejsce na Ciebie czeka.

u nas nie znajdziesz:
- maszyn
- Pani Krysi od Zumby
- napinania do lustra
- pomocy alchemików
- FIT GWIAZD "trenerów" personalnych z imponującą kolekcją wątpliwej wartości certyfikatów

„Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – Konfucjusz